Stay Casa Hotel
| Gratis WiFi Gratis WiFi på værelserne | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Kæledyr ikke tilladt |
Stay Casa Hotel Puerto Varas, som ligger 6 km fra Galeria de Arte Bosque Nativo Casa Raddatz, har WiFi på alle værelser. Gæsterne kan nyde en kontinental og adgang til en terrasse.
Sailing Capitan Haase er mindre end 7 km væk. Du kan komme til Costanera Puerto Varas om få minutter i bil.
- Lufthavne
- Puerto Montt Lufthavn37 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
Aktiviteter og afslapning
- Have
På værelset
- Gratis WiFi på værelserne
- Terrasse
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i et Stay Casa Hotel?
Et Stay Casa Hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i det Stay Casa Hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på det Stay Casa Hotel er 106$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Hvilken betalingsmetode kan man benytte på Stay Casa Hotel?
Gæsterne på Stay Casa Hotel kan betale med Mastercard, Visum og American Express. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det Stay Casa Hotel?
Det Stay Casa Hotel tilbyder Værelse Deluxe med en kingsize-seng, Dobbeltværelse Standard og Værelse Standard med en queensize-seng at vælge imellem.